• الزام صنایع به صرفه جویی مصرف برق در ساعات اوج مصرف

   در تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با شرکت توانیر تاکید شد؛

   الزام صنایع به صرفه جویی مصرف برق در ساعات اوج مصرف

   الزام صنایع به صرفه جویی مصرف برق در ساعات اوج مصرف

   تفاهم نامه همکاری واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی با شرکت توزیع نیروی برق برای کنترل پیک مصرف برق به استان‌ها ابلاغ شد تا واحدهای صنعتی در خصوص برق صرفه جویی کنند.

   به گزارش شاتا، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با شرکت توانیر و معاونت هماهنگی توزیع برق تفاهم نامه ای امضا کرده و این تفاهم نامه را به شرکت‌های صنعتی استانی ابلاغ کرده است تا واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها برای کنترل بار شبکه سراسری برق همکاری کرده و مصرف برق خود را در ساعات اوج کنترل کنند.

   جلوگیری از هرگونه خاموشی ناخواسته در شبکه سراسری برق و تداوم پایدار برق رسانی به مشترکین، کنترل و کاهش پیک شبکه سراسری برق، ایجاد ذخیره تولید مناسب در هنگام پیک شبکه برق کشور، جلوگیری از توسعه غیرفنی و غیراقتصادی شبکه سراسری برق از مهمترین اهداف این تفاهم‌نامه است.

   براساس این تفاهم نامه شرکت ها موظف شدند نسبت به عقد تفاهم نامه با مشترکین مشمول متقاضی و ثبت تفاهم نامه در سامانه مدیریت پیک بار اقدام کنند.

   مشترکینی که نسبت به امضای توافق نامه اقدام کنند در اولویت پایانی قطع احتمالی برق قرار می‌گیرند.

   گفتنی است که زمان اوج مصرف برق در تابستان از ساعت 11 تا 15 و 19 تا 23 هر روز در نظر گرفته شده است که صنعتگران در صورت همکاری با شرکت توانیر در مصرف بهینه برق می توانند از تخفیف در پرداخت هزینه مصرف برق برخوردار شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: