• صحا در ایران هلث 2018 حضور یافت

   صحا در ایران هلث 2018 حضور یافت

   صحا در ایران هلث 2018 حضور یافت

   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث 2018) حضور یافت.

   به گزارش شاتا، این نمایشگاه صبح امروز با حضور مسؤولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسؤولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

   در این دوره از نمایشگاه بیش از 340 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.

   چین، ترکیه، آلمان، تایوان، سوییس، هند و کره جنوبی کشور‌هایی هستند که در کنار شرکت‌های ایرانی جدید‌ترین تجهیزات، صنایع، تولیدات و خدمات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

   شرکت کنندگان این نمایشگاه در حوزه‌های مختلف تولید، صادرات، واردات و توزیع انواع تجهیزات و لوازم پزشکی و آزمایشگاهی، تجهیزات داندانپزشکی، توانبخشی، بیمارستانی و صنایع دارویی، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را ارایه کرده اند.

   برگزاری چندین کارگاه آموزشی با موضوع تولید و صادرات انواع تجهیزات پزشکی و همچنین محصولات و فناوری‌های نوین حوزه صنایع پزشکی با حضور استادان دانشگاه‌ها و متخصصان و همچنین رونمایی از محصولات شرکت‌های دانش بنیان از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

   غرفه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در نمایشگاه ایران هلث در سالن 38B نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران مستقر است و کارشناسان صحا در روزهای برگزاری رویداد، آماده پاسخگویی به سوالات و تشریح خدمات و حمایت‌های صحا از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی هستند.

   بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث 2018) از امروز تا یکم تیر در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای علاقه‌مندان است.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: