• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

   1051 واحد تولیدی قزوین تسهیلات دریافت کردند

   1051 واحد تولیدی قزوین تسهیلات دریافت کردند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: یکهزار و 51 واحد صنعتی وتولیدی استان در قالب طرح رونق تولید و پرداخت مستقیم، 9 هزار و 310 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری قزوین، ضمن ارایه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال 96 و سه ماهه نخست سال 97 افزود: تاکنون تعداد 577 واحد در بخش صنعت ، معدن و کشاورزی 4 هزار و 330 میلیاد ریال در بخش بهین یاب (رونق تولید ) تسهیلات در یافت کرده اند.

   وی بیان کرد:همچنین 427 فقره پرداخت مستقیم تسهیلات به مبلغ 4 هزار و 710 میلیارد ریال انجام شده است که از این تعداد، 47 واحد صنعتی و کشاورزی تسهیلات خود را به ارزش 270 میلیارد ریال که از سال 96 انتقال به سال 97 یافته بود، دریافت کردند.

   پرزحمت تصریح کرد: استان در موضوع نظارت بر واحدهای تولیدی با 212 فقره بازرسی در بخش کشاورزی وصنعت رتبه دوم کشور را به دست آورده است.

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به آخرین تغییرات تسهیلات پرداختی افزود: از 29 اردیبهشت 97 تعداد 32 فقره تسهیلات به ارزش 160 میلیارد ریال توسط بانک های عامل تسهیلات پرداخت شده است.

   پرزحمت گفت: طبق آخرین مصوبه کارگروه ملی ابلاغی به استان ها مقرر شده است که کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مانند گذشته در استان ها به ریاست استاندار و دبیری سازمان صنعت ادامه داشته باشد.

   وی افزود: در کارگروه ملی به مشکلات 2 واحد تولیدی استان که با بانک های سپه و صنعت و معدن مشکل داشتند رسیدگی شد و امروز در کارگروه استانی نیز به مشکلات 2 واحد تولیدی دیگری رسیدگی خواهد شد.

   استان قزوین سه هزار و 500 واحد تولیدی ، 15 شهرک و ناحیه صنعتی و یک شهر صنعتی دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: