• قیمت انواع تایر در ستاد تنظیم بازار بررسی می شود

   اختصاصی/معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت :

   قیمت انواع تایر در ستاد تنظیم بازار بررسی می شود

   قیمت انواع تایر در ستاد تنظیم بازار بررسی می شود

   قیمت انواع تایر در ستاد تنظیم بازار بررسی می شود


   ضیغمی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا) گفت:در این ستاد همچنین مقرر شد تا سازمان توسعه تجارت نیز نسبت به بازنگری طبقه بندی و کدینگ تعرفه انواع لاستیک اقدام نماید مضافا اینکه ساماندهی واردات نیز با هماهنگی نمایندگی های شرکتهای خارجی صورت مپذیرد.
   به گفته معاون توسعه بازرگانی داخلی طی برگزاری جلسات متعدد از سال گذشته این معاونت  ضمن رصد بازار نسبت به بررسی مسایل و مشکلات مبتلا به صنعت ،سعی در ایجاد تعامل میان بخشهای مختلف از جمله تشکلهای تولیدی و توزیعی و صنفی مربوطه و پاره ای از مشکلات در زمینه تامین تایر داخل و مباحث قیمت به منظور هماهنگی و کنترل بازار عرضه سایزهای ضروری و مورد نیاز نموده است .
   ضیغمی افزود :پیگیری اقدامات از سوی هریک از مراجع ذیربط به ویژه بخش صنعت منجر به افزایش تولید در 6 ماهه سالجاری شد بطوریکه کیزان تولید طی مقطع یاد شده به حدود 120هزار تن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حدود 10در صد رشد نشان میدهد.
   وی ابراز امیدواری کرد با توجه به ورود به فصل سرما و افزایش تقاضا در برخی اقلام ،تولیدات بعضی از سایزها نسبت به ماه گذشته افزایش داشته که انشاءا... با همین روند ادامه خواهد داشت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: