• آغاز به کار بزرگترین کارخانه فرآوری مس بخش خصوصی جنوب شرق کشور در جیرفت تا یک ماه آینده

   آغاز به کار بزرگترین کارخانه فرآوری مس بخش خصوصی جنوب شرق کشور در جیرفت تا یک ماه آینده

   بزرگترین کارخانه تولید مس کاتد جنوب کرمان با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال تکمیل و طی یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

   به گزارش شاتا، عملیات احداث کارخانه مس کاوش فلز سبزواران با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی در شهرک صنعتی شماره 2 جیرفت در حال اجرا بوده و به زودی بهره برداری خواهد شد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: طی بازدید صورت گرفته آخرین وضعیت ساخت و ساز و روند تکمیل پروژه و مسائل و مشکلات مورد بررسی قرار گرفت و تمهیدات لازم اندیشیده شد و هماهنگی ها جهت حل این مشکلات و تسریع در روند تکمیل پروژه صورت پذیرفت.
   مروجی فرد افزود: ساخت این پروژه مهم و بزرگ صنعتی منطقه حدود یک سال قبل توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی شروع شد و در این مدت روند تکمیل کارخانه با سرعت خوبی پیش رفته است.

   وی ادامه داد: این واحد با سرمایه گذاری بالغ بر 1000 میلیارد ریال زمینه اشتغال برای 150 نفر به صورت مستقیم را فراهم خواهد کرد.

   مروجی فرد تأکید کرد: ظرف یک ماه گذشته تلاش ها و اقدامات زیادی در جهت فعال سازی واحدهای راکد انجام شده و امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته و تعامل مسئولین زیربط به زودی شاهد حل مشکلات و فعالیت واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری باشیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: