• رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان فارس خبر داد:

   صدور 1812 فقره جواز تاسیس صنعتی از سال ۹۶ تاکنون در استان فارس

   صدور 1812 فقره جواز تاسیس صنعتی از سال ۹۶ تاکنون در استان فارس

   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان فارس گفت: از سال 96 تاکنون تعداد 1812 فقره جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری 68 هزار و 367 میلیارد ریال صادر شده است.

   به گزارش شاتا علی همتی افزود : جواز های تاسیس صادر شده در زمینه های محصولات کانی غیر فلزی ، محصولات از لاستیک و پلاستیک و محصولات غذایی و آشامیدنی و ... است.

   همتی اضافه کرد : این جوازها براساس تقاضا و نیازمندی، در سطح استان فارس صادر شده است و 28 هزارو 843 نفر فرصت شغلی را فراهم می کند.

   وی گفت: بیشترین جواز تاسیس صادره از نظر سرمایه گذاری در زمینه تولید محصولات از لاستیک و پلاستیک بوده است.

   همتی تصریح کرد: در همین راستا سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس تعداد 263 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با حجم سرمایه گذاری 31951 میلیارد ریال در زمان فوق صادر نموده است.

   وی گفت: پروانه بهره برداری صادر شده که هم اکنون در حال تولید می باشند در زمینه رشته های مختلف صنعتی با عناوین محصولات غذایی و آشامیدنی،سایر محصولات کانی غیر فلزی و محصولات از لاستیک و پلاستیک می باشد.

   رئیس صنعت،معدن و تجارت فارس اضافه کرد : تعداد 4101 نفر فرصت شغلی در این طرح ها ایجاد شد.

   همتی یادآور شد : در زمینه خدمات فنی و مهندسی تعداد 16 فقره جواز تاسیس و تعداد 5 فقره پروانه بهره برداری از سال 96 تاکنون صادر گردید،همچنین در زمینه طراحی و مونتاژ آسانسور تعداد 18 فقره پروانه بهره برداری در مدت فوق صادر گردیده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: