• تصویب بیش از 80 میلیارد تومان تسهیلات روستایی، عشایری و فراگیر در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری

   تصویب بیش از 80 میلیارد تومان تسهیلات روستایی، عشایری و فراگیر در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 80 میلیاردتومان تسهیلات روستایی، عشایری و فراگیر در حوزه صنعت، معدن و تجارت برای پرداخت به متقاضیان این استان تصویب شد.

   به گزارش شاتا، سید نعیم امامی با بیان این مطلب، افزود: در مرحله نخست بررسی طرح های متقاضی تسهیلات در زمینه اشتغال روستایی/عشایری و فراگیر، بیش از700 درخواست به این سازمان ارسال شده است،که پس از بررسی کمیته های شهرستانی و استانی 600 متقاضی واجد دریافت تسهیلات شدند.

   وی تصریح کرد: با معرفی این تعداد متقاضی به بانکهای عامل استان زمینه اشتغال هزار و 456 نفر در حوزه صنعت،معدن وتجارت با پرداخت 80 میلیارد و 653 میلیون تومان فراهم شده است.

   امامی اضافه کرد: از این مجموع 37 میلیارد و 892 میلیون تومان با اشتغال 613 نفر در بخش تسهیلات روستایی ، عشایری و 42 میلیارد و 716 میلون تومان با اشتغال 843 نفر در بخش فراگیر است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: بیشترین تصویب پرداخت تسهیلات برای تولیدکنندگان پوشاک، مصنوعات چوبی،فرآوری محصولات معدنی کوچک مقیاس، صنایع تبدیلی – تکمیلی کشاورزی و مواد غذایی و آب معدنی است.

   امامی یادآور شد: سایر پرونده ها نیز تا پایان خردادماه در طرح های متقاضی تسهیلات در زمینه اشتغال روستایی، عشایری و فراگیر بررسی می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: