• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان :

   روند دریافت تسهیلات برای واحدهای تولیدی نباید فرسایشی باشد

   روند دریافت تسهیلات برای واحدهای تولیدی نباید فرسایشی باشد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بر ضرورت جلوگیری و پرهیز از فرسایشی شدن روند پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی دارای توجیه اقتصادی و فنی تاکید کرد.

   به گزارش شاتا، محمد دره وزمی در بازدید از دو طرح صنعتی و تولیدی در شهرستان دهگلان و شهرک صنعتی شماره یک سنندج ضمن بیان این مطلب، افزود: هیچ دولتی منابع اعتباری نامحدود ندارد، بر همین اساس ضروری است بنگاه‌های تولیدی دارای مشکل در زمان مشخص مسایل و مشکلات خود را مشخص و برای رفع آن اقدام کنند.

   وی با بیان اینکه همه مسؤولان وظیفه دارند از هر طریقی به رونق تولید ملی وایجاد اشتغال کمک کنند، گفت: لازم است بنگاه‌های تولیدی نیز در یک فرآیند مشخص و درست اوضاع خود را ساماندهی و معوقات بانکی خود را به شیوه ای قابل قبول تعین تکلیف کنند.

   دره وزمی در ادامه به واحدهای مورد بازدید نیز اشاره کرد و اضافه کرد: یکی از این واحدها شرکت مهرپویش ئاوالان تولید کننده کاغذ دکوراتیو و روکش ام دی اف است که با ۷۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای ۱۲۰ نفر به شیوه مستقیم شغل ایجاد کرده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان، افزود: دیگر شرکت مورد بازدید شرکت تولید بستنی عسل بود که یکی از برندهای خوب تولید بستنی به شمار می رود که به دلایل و مشکلات مالی با ۱۰ درصد ظرفیت کار می‌کند.

   دره وزمی افزود: استاندار کردستان در این بازدید بر حل مشکلات این واحدها که عمدتاً موضوع تامین سرمایه در گردش است تاکید کرد و مانیز همه توان خود را برای حل مشکل این واحدها به کار خواهیم گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: