• سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت جنوب استان کرمان خبر داد:

   ایجاد 5 هزارشغل با راه اندازی 140 طرح صنعتی و معدنی نیمه تمام

   ایجاد 5 هزارشغل با راه اندازی 140 طرح صنعتی و معدنی نیمه تمام

   سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت جنوب استان کرمان گفت : 140 طرح صنعتی و صنایع معدنی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 40 درصد در منطقه وجود دارد که با تمام توان پیگیر راه اندازی این واحدها خواهیم بود و با تکمیل و بهره برداری از این طرحها برای 5000 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

   به گزارش شاتا مروجی فرد در دیدار با کمالی پور، نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی مسائل مربوط به حوزه های صنعتی و معدنی و تجاری این دو شهرستان را مورد بررسی قرار داد .

   مروجی فرد تصریح کرد: از زمان تشکیل سازمان صنعت، معدن و تجارت در جنوب کرمان در بسیاری از حوزه ها بیش از 60 درصد رشد داشته ایم و افزایش معنی دار شاخصها نشان از اهمیت فعالیتهای این سازمان دارد.

   وی : از دیگر اولویت های کاری سازمان پیگیری مشکلات واحدهای شاخص و بزرگ منطقه و تلاش جدی برای حل آنها از طریق ایجاد کارگروه رفع موانع تولید در محل واحدها با حضور مسئولین می باشد که سعی خواهیم کرد این روند را برای اولین بار در منطقه شروع کنیم.

   وی همچنین گفت: یکی دیگر از برنامه های کاری بازدید از واحدهای هر سه حوزه صنعت، معدن و تجارت در شهرستان های مختلف و همچنین پیگیری تسهیلات رونق تولید جهت کمک به راه اندازی و فعالسازی واحدهای منطقه می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: