• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:

   34 طرح نیمه تمام در استان سمنان ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند

   34 طرح نیمه تمام در استان سمنان ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در راستای رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید در استان سمنان، ۳۴ طرح صنعتی و کشاورزی ، ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی در یکصد و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با اعلام این خبر، افزود: ۶۸طرح صنعتی به ارزش یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در بانکهای استان در دست بررسی است .

   وی با بیان اینکه فقط ۸ واحد تولیدی استان به ارزش ۶۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بازسازی و نوسازی دریافت کرده اند، تصریح کرد: عمده ترین مشکل تسهیلات در استان در موضوع بازسازی و نوسازی است که باید بانکها در تحقق سهم استان در این بخش تلاش بیشتری کنند.

   اسودی با اشاره به ثبت نام بیش از ۲هزار واحد تولیدی در سامانه بهین یاب، گفت: تا کنون ۸۶۰ واحد تولیدی استان به ارزش بیش از ۵ هزار و ۱۰۰میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند که از این مبلغ پرداختی ، ۴ هزار و ۱۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و یک هزار و ۹۰ میلیارد ریال نیز مربوط به بخش کشاورزی است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: تاکنون پرونده یک هزار و ۶۷۹ واحد تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۳هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده است که با پرداخت این مبلغ تسهیلات به واحد های تولیدی بیش از ۶ هزار و ۹۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

   اسودی با اشاره به دستور کار دوم این جلسه گفت: مشکلات بانکی ، تامین اجتماعی و زیربنایی چهار واحد تولیدی هواگستران آسیا ، آجر جهان ، تولیدی سعیدی راد و فاتک شیمی پارس بررسی شد.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان در پایان تصریح کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات ۵۸۱ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع یک هزار و ۴۱۸ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: