• صدور کارت خرید اعتباری برای 850 هزار نفر

   قائم مقام طرح میزان:

   صدور کارت خرید اعتباری برای 850 هزار نفر

   صدور کارت خرید اعتباری برای 850 هزار نفر

   صدور کارت خرید اعتباری برای 850 هزار نفر

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت (شاتا)؛ «وحید یزدانی» بیان این مطلب که تاکنون 5/1 میلیون نفر در طرح خرید اعتباری میزان ثبت‌نام کرده‌اند‌، گفت‌: دارندگان این کارت می‌توانند 13 قلم کالای سبد خانوار را از فروشگاهها و مراکزی که در قالب این طرح با آنها توافق شده، با نرخ مصوب خریداری کنند.
   به گفته وی‌، 12 هزار نوع کالا با برندهای معتبر که دارای ایران کد باشند از طریق این کارت قابل خرید است.
   قائم مقام طرح خرید اعتباری میزان افزود: کالاهای مورد توافق متناسب با نیاز خریداران قابل افزایش است منوط به آن که این کالاها تولید داخل باشد.
   یزدانی گفت: به دلیل اینکه بخشی از سود اقساط کارت اعتباری توسط تولیدکنندگان به بانکها پرداخت می‌شود، نقد کردن این کارتها امکان‌پذیر نخواهد بود.
   وی اضافه کرد: تاکنون 10 بانک عامل دولتی و خصوصی برای اجرای طرح کارت خرید اعتباری با وزارت صنعت، معدن و تجارت قرارداد منعقد کرده‌اند و 16 بانک عامل نیز از طریق دستگاههای ای‌تی‌ام فعال در فروشگاهها، خدمات پرداخت را انجام می‌دهند.
   یزدانی اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در مرحله نخست، کارمندان دولت از خدمات این کارت بهره‌مند می‌شوند و پس از آن کارگران و سایر اقشار جامعه و در نهایت تمام ایرانیان دارای کارت خرید اعتباری 15 میلیون ریالی خواهند شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: