• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان اعلام کرد:

   افزایش 13 درصدی صدور پروانه بهره برداری بخش صنعت استان سمنان در سال 96

   افزایش 13 درصدی صدور پروانه بهره برداری بخش صنعت استان سمنان در سال 96

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از افزایش 13 درصدی صدور پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان در سال 96 نسبت به سال 95 خبر داد.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی با بیان این مطلب، افزود: در بخش صدور پروانه‌های بهره‌برداری حوزه صنعت که در واقع می‌توان آن را همان سرمایه‌گذاری‌های تحقق یافته دانست، در مجموع شاهد رشد مناسبی بوده‌ایم به‌ طوری که از نظر تعداد پروانه‌های بهره‌برداری صادره از 178 واحد تولیدی ایجاد شده در سال 95 به 202 واحد ایجادی در سال 96 رسیده‌ایم و شاهد افزایش 13 درصدی هستیم.

   وی با اشاره به افزایش چشمگیر سرمایه گذاری درگروه صنعت ساخت فلرات اساسی درسال 96 نسبت به سال 95 تصریح کرد: پارسال واحدهای تولیدی استان با سرمایه گذاری حدود هشت هزار میلیارد ریال پروانه بهره برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده اند.

   اسودی ادامه داد: در زمینه اشتغال ایجاد شده از دو‌هزار و 968 نفر در سال 95 به سه هزار و 205 نفر در سال 96 رسیدیم که افزایش شاخص اشتغال در حدود هشت درصد بوده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان تصریح کرد: درگروه صنعتی منسوجات با 233 درصد افزایش از نظر تعداد و درگروه صنعتی فلزات اساسی نیز با بیش از 9هزار درصد افزایش از نظر سرمایه گذاری و 1500درصد افزایش از نظر ایجاد اشتغال شاهد رشد چشمگیر و دارای رتبه اول درگروه‌های کالایی هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: