• سرپرست جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان معرفی شد

   سرپرست جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان معرفی شد

   مراسم تجلیل از خدمات سرپرست سابق و معارفه سرپرست جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان برگزار شد.

   به گزارش شاتا مسئول هماهنگی امور استانهای معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت معدن و تجارت در این مراسم گفت : پایانه صادراتی جیرفت باید هرچه زودتر به بهره برداری برسد چرا که یکی از زیر ساخت های مهم برای محصولات این منطقه است.
   ایرج موفق تصریح کرد: با توجه به پتانسیل های جنوب کرمان ضروری است که پایانه صادرات مواد معدنی در جنوب کرمان نیز راه اندازی شود چرا که جنوب کرمان از لحاظ معدنی در کشور حرف برای گفتن دارد. در این صورت می شود شرایط معدنی منطقه تا 25 درصد افزایش داشته باشد.
   موفق تصریح کرد: رفع مشکل واحد های تولیدی در کار گروه های تولیدی سال جاری در دستور کار قرار دارد.
   اعتبارات رونق تولید در سال گذشته صد درصد جذب شد
   مسئول هماهنگی امور استانهای معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: اعتبارات رونق تولید در سال گذشته صد درصد جذب شد.
   وی با بیان اینکه اعتبارات خوبی در سال جاری در حوزه صنعت، معدن و تجارت پیش بینی شده است، تصریح کرد: بخش تولیدی می توانند از این اعتبارات در بخش تامین سرمایه در گردش خود را برای مواد اولیه استفاده کنند.
   موفق افزود: با توجه به اینکه سال حمایت از تولید کالای ایرانی است باید کیفیت کالای ایرانی را افزایش دهیم که برای تحقق این مهم نیاز به نوسازی در بخش صنعت داریم.
   وی بیان کرد: واحد های تولیدی می توانند با تسهیلات ارزان قیمت واحد های خود را نوسازی کنند و کیفیت کالای تولیدی خود را افزایش دهند.
   موفق اظهارداشت: همچنین با نوسازی می توانند از لحاظ کیفیت کالا با کشور های خارجی رقابت کنند.
   وی بیان کرد: ما برای حمایت از کالای بسته های صادراتی پیش بینی شده که وزارت خانه پیگیری های بسیار زیادی داشته است تا صنعتگرانی که میخواهد صادرات داشته باشند بتوانند از این بسته ها استفاده کنند.
   وی با اشاره به نحوه تقسیم بودجه در بین استان ها، تصریح کرد: براساس شرایط استان ها بودجه تقسیم بندی می شود و در اختیار سازمان ها قرار داده می شود.
   موفق افزود: با پتانسیل های خوبی که در جنوب کرمان هست در بخش نوسازی معادن و ماشین آلات معدنی و واحدهای صنعتی اتفاق های خوبی در حال رخ دادن است که به زودی محقق می شوند.
   وی تصریح کرد: ایجاد پایانه صادراتی برای ساماندهی محصولات کشاورزی می تواند به شکوفایی جنوب کرمان کمک کند.
   مسئول هماهنگی امور استانهای معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: واحد هایی که واقعا شرایط تولید برای آنها میسر نیست باید به سمت تغییر خط تولید بروند تا بتوانند از بازار مناسبی در داخل و خارج بهره مند شوند.

   ضرورت راه اندازی پایانه صادرات مواد معدنی در جنوب کرمان
   در این مراسم از زحمات مهدی حسینی نژاد طی چند ماه در سمت سرپرست این سازمان تشکر و متن حکم مهندس مسلم مروجی فرد بعنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان قرائت و وی به این سمت معرفی شد.
   سرپرست جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان نیز پس از دریافت حکم مسئولیت، به شعار حمایت از کالای ایرانی در سال 97 اشاره کرد و افزود: این موضوع مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت را بیشتر می کند و تحقق شعار سال رهبری سر فصل همه امورات این سازمان است.
   مهندس مسلم مروجی فرد همچنین با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های بالای منطقه و آشنایی کامل با این موضوع گفت: اشتغال ناشی از صنعت، معدن و تجارت اشتغال پایدار است و راه برون رفت از مشکلات، توسعه صنعت و معدن می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: