• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

   صدور 73 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 100 هزار میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان

   صدور 73 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 100 هزار میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: پارسال 73 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری یکصد هزار و 143 میلیارد ریال در این استان صادر شده که با صدور این پروانه‌ها برای یک هزار و 897 نفر اشتغال مستقیم به وجود آمده است.

   به گزارش شاتا، نادر میرشکار با بیان این مطلب، افزود: سهم اشتغال بخش صنعت از کل اشتغال استان سیستان و بلوچستان 6 درصد است و این استان 964 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری دارد که 928 واحد کوچک، 27 واحد متوسط و 9 واحد بزرگ هستند.

   وی با بیان اینکه طرح اجرای فرایندهای رونق تولید، بازسازی و نوسازی صنعت در سال 96 ، تا پایان خردادماه 97 تمدید شد، تصریح کرد: طرح رونق تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال 96 با توجه به رویکردهای پنج گانه اقتصاد مقاومتی ( درون زایی ، برون گرایی ، دانش بنیانی ، مردمی بودن و عدالت بنیانی )اجرایی شد.

   میرشکار گفت: طرح رونق تولید به منظور رشد اقتصادی ، افزایش سرمایه گذاری ، توسعه صادرات و افزایش رشد صادرات غیرنفتی ، مدیریت هدفند واردات ، ایجاد فرصت های شغلی جدید ، مقررات زدایی ، گسترش نقش بخش خصوصی و تعاونی و استقرار مدیرت کارآمد طراحی که در سال گذشته اجرا و تا پایان خردادماه امسال تمدید شده است.

   وی با بیان اینکه پارسال 26 واحد صنعتی استان احیا و یا ارتقا ظرفیت شده اند، یادآور شد: پارسال 11 واحد راکد و کاملا" تعطیل استان احیا شده که موجب ایجاد اشتغال مستقیم جهت 446 نفر شده اند.

   میرشکار گفت: برنامه هایی برای افزایش تولید در طرح رونق تولید داشته ایم و بر همین اساس 15 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 302 میلیارد ریال ارتقا ظرفیت داشته اند که در همین ارتباط جهت 121 نفر شغل به طور مستقیم ایجاد شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: