• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

   طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از 27 اردیبهشت در قزوین آغاز شد

   طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از 27 اردیبهشت در قزوین آغاز شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان همزمان در سراسر این استان خبر داد و گفت: این طرح از 27 اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا یک ماه ادامه دارد.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت با بیان این مطلب، افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای تامین برخی از کالا ها، بویژه مواد لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پر مصرف مرسوم دراین ایام ، طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان اجرا شد.

   وی با اشاره به تشدید فعالیت تیم های بازرسی‌ سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در این ایام تصریح کرد: این طرح با هدف صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیری و پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان همرمان با سراسر کشور در سطح استان به اجرا درآمده است.

   پرزحمت همچنین تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با همکاری اتاق‌های اصناف و سایر دستگاه‌های نظارتی را از دیگر اهداف اجرای این طرح اعلام کرد و گفت: اقلام نظارتی مورد تاکید در این طرح شامل خرما، برنج، قند و شکر، شیرینی های پرمصرف، اقلام لبنی و پروتئینی است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با تاکید برضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح بیان کرد: رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی ، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها ، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا، تداخل صنفی ، از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح می باشد که همه صنوف ملزم به رعایت آن است.

   پرزحمت در پایان تصریح کرد: ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت نیز همزمان با اجرای طرح به صورت شبانه روزی فعال خواهد بود و مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی ، شکایات خود را از طریق شماره تلفن 124 ستاد خبری این سازمان جهت رسیدگی اعلام کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: