• مدیران عامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان و آذربایجان غربی منصوب شدند

   در احکام جداگانه از سوی محمد شریعتمداری ؛

   مدیران عامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان و آذربایجان غربی منصوب شدند

   مدیران عامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان و آذربایجان غربی منصوب شدند

   در احکامی از سوی وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت احمد خسروی به عنوان رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کردستان و علی عبدلی سیلابی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان غربی منصوب شدند .

   به گزارش شاتا،در بخشی از این احکام آمده است : انتظار دارم با رعایت اصول قانون مداری و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موارد زیر را سرلوحه کار خود قرار دهید.

   شریعتمداری در این احکام بر رعایت کامل قوانین و مقررات با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در جهت ایفای وظایف ، جلب رضایت سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی و همچنین صنایع کوچک با ارائه خدمات مناسب ، برنامه ریزی و کمک به انجام مستمر آموزشهای مورد نیاز واحدهای صنعتی و ساماندهی تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع کوچک از تولید کنندگان داخلی و برنامه ریزی و حمایت از صادرات محصولات تولیدی واحدها تاکید کرد.

   ایجاد ساختار مناسب برای رفع مشکلات فنی و ارتقای کیفی محصولات واحدها با استفاده از اشخاص خبره و توانمند اعم از مهندسین و دانشگاهها ، تاکید بر خود کفایی مالی در مجموعه فعالیت های آن شرکت و پرهیز از هزینه های غیر ضرور سرمایه ای و جاری دیگر موارد مورد تاکید وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در این احکام بود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: