• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:

   بیش از 53 هزار بازرسی از واحد صنفی در سطح استان اردبیل انجام شد

   بیش از 53 هزار بازرسی از واحد صنفی در سطح استان اردبیل انجام شد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در مدت زمان اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 97 که همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز شروع شد ، 53 هزار و 90 مورد بازرسی به ثبت رسیده است.

   به گزارش شاتا، سید حامد عاملی با بیان این مطلب، افزود : در زمان اجرای طرح نظارتی 539 مورد گزارش مردمی از تخلفات بازار استان که از طریق سامانه ارتباطی 124 به ثبت رسیده مورد بررسی قرار گرفته است.

   وی تصریح کرد: در پی تماس با سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان ، بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل گزارش مراجعه کرده و تخلفات صنفی را بررسی می‌کنند.

   عاملی گفت: از تعداد گزارش مردمی ذکر شده 194 مورد متخلف شناخته شده و 345 مورد نیز فاقد تخلف شناسایی شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت : در پی بازرسی‌ها ، 1202 پرونده به ارزش 4 میلیارد و 443 میلیون و 92 هزار و 685 ریال پس از تکمیل جهت انجام مراحل قانونی و رسیدگی ، به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

   عاملی با بیان اینکه بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای همچنان تداوم دارد، اضافه کرد: انتظار می‌رود شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم نصب قیمت فروش بر روی کالا ، عدم صدور فاکتور و ... مراتب را از طریق سامانه ارتیاطی 124در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: