• رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد در کار گروه تسهیل :

   یزد در پرداخت مستقیم تسهیلات ، رتبه هفتم کشور را دارد

   یزد در پرداخت مستقیم تسهیلات ، رتبه هفتم کشور را دارد

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد گفت: این استان در پرداخت تسهیلات مستقیم از سوی بانک ها رتبه هفتم کشور را دارد و همچنین در مجموع پرداخت تسهیلات رونق تولید و تسهیلات مستقیم در کل کشور حایز رتبه نهم می باشد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا علمدار یزدی در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: در تسهیلات رونق تولید 859 فقره وام به مبلغ 578 میلیارد تومان به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تصریح کرد: در جلسه امروز هم 21فقره تسهیلات جدید به مبلغ 40 میلیارد تومان به تصویب اعضا رسید و مشکلات چهار واحد تولیدی صنعتی و معدنی بررسی و حل شد.
   علمدار یزدی خاطرنشان کرد: تاکنون 53 کارگروه اصلی رونق تولید ، 64 جلسه تخصصی و 723 جلسه تخصصی در استان برگزار شده که طی آن 3 هزار و 341 مصوبه در قالب 3 هزار و 168 فقره پرونده بررسی شده است.
   وی 83 درصد مشکلات شامل 2789 مورد را در بخش بانکی اعلام کرد و گفت: 6 درصد مشکلات شامل 201 مورد مربوط به مسائل تامین اجتماعی ، چهار درصد شامل 131 درباره مسائل امور مالیاتی و 151 مورد هم سایر مسائل بوده است.
   علمدار یزدی در عین حال تأکید کرد : حل این مشکلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان منجر به تثبیت 40 هزار شغل در بخش های صنعتی و معدنی این استان شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: