• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

   بیش از 124 هزار بازرسی در قزوین انجام شد

   بیش از 124 هزار بازرسی در قزوین انجام شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 124 هزار و 151 واحد صنفی و خدماتی در سال 96 توسط بازرسان این سازمان مورد بازرسی قرار گرفتند.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت با بیان این مطلب، افزود: سال گذشته همچنین هفت هزار و 459 فقره پرونده برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل و گزارش تخلفات صورت گرفته نیز به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

   وی ادامه داد: چهار هزار و 233 مورد گزارش های مردمی، 453 مورد مربوط به گشت های مشترک با اداره تعزیرات حکومتی، اداره بهداشت و سازمان میراث فرهنگی و 396 پرونده نیز مرتبط با قاچاق کالا بخشی از تخلفات صورت گرفته در استان بوده است.

   به گفته پرزحمت، بیشتر تخلفات صورت گرفته مربوط به گران فروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و رعایت نکردن به دستور العمل های بهداشتی بوده است.

   وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی انجام شده در امر مبارزه با پدیده قاچاق و حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: تبلیغ و تشویق مصرف کالای تولید داخل، آگاه سازی اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف برای عرضه نکردن کالای قاچاق و اولویت عرضه کالاهای تولید داخل از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه بوده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در پایان گفت: 120 بازرس افتخاری و شاغل این سازمان نظارت بر امر فعالیت های اصناف استان را برعهده دارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: