• رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی اعلام کرد:

   برگزاری بیش از 380 تور بازدید صنعتی و معدنی در استان خراسان جنوبی

   برگزاری بیش از 380 تور بازدید صنعتی و معدنی در استان خراسان جنوبی

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 384 تور بازدید از واحدهای صنعتی و معدنی و ظرفیت های تجاری این استان برگزار شد و در مجموع 8 هزار و 290 نفر در سال 96 از ظرفیت ها، توانمندی ها و پتانسیل های صنعتی، معدنی و تجاری استان بازدید کردند.

   به گزارش شاتا، داود شهرکی، با اشاره به برگزاری این تورها برای اقشار مختلف مردم بیان کرد: این بازدیدها با همکاری واحدهای صنعتی و معدنی و برای اقشار مختلف مردم از جمله نخبگان، اساتید دانشگاه، دانشجویان، سرمایه گذاران و صنعت گران، خبرنگاران، دانش آموزان، اصحاب رسانه و... در سطح استان برگزار شده است.

   وی به اهمیت و تاثیر برگزاری این گونه تورها اشاره کرد و افزود: برگزاری این گونه تورها و بازدیدها علاوه بر آشنایی بازدیدکنندگان با ظرفیت ها و دستاوردهای این حوزه در استان موجب ترغیب و تشویق سرمایه گذاران در این حوزه ها می شود.

   شهرکی به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی» اشاره کرد و ادامه داد: یکی دیگر از اثرات مهم برگزاری این گونه تورها، ترغیب اقشار مختلف مردم به استفاده و حمایت از کالای ایرانی و داخلی است که قطعا رونق تولید و اشتغالزایی را نیز به دنبال خواهد داشت.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی تصریح کرد: در صورت معرفی ظرفیت‌های تولیدی استان به اقشار مختلف، بخش عمده‌ای از نیاز بازار و همچنین طرح‌ها و پروژه های در دست اجرا، از محصولات تولیدی خود استان تأمین خواهد شد و در این راستا رسانه ها در ترویج استفاده از کالای ایرانی و استانی نقش موثری دارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: