• انجام حدود 13هزار بازرسی طرح پایش بازار از واحدهای صنفی استان اصفهان در نوروز 97

   انجام حدود 13هزار بازرسی طرح پایش بازار از واحدهای صنفی استان اصفهان در نوروز 97

   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح نظارتی که اسفند ماه سال گذشته شروع و تا نیمه فروردین 97 ادامه داشت 12 هزار و 836 مورد بازرسی از اصناف و مراکز خدماتی پذیرایی و گردشگری انجام و 2 هزار و 094 پرونده تخلف تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارسال شد.

   به گزارش شاتا، اسرافیل احمدیه با اعلام این خبر افزود: اطلاع رسانی و انعکاس خبر مربوط به طرح پایش بازار از طریق جراید محلی و رسانه های استان انجام شده و واحد ستاد خبری 124 این سازمان 30 هزار تراکت و 25 بنراطلاع رسانی درب واحدها و معابر نصب کرده است.

   وی تصریح کرد : در تمامی ایام و تعطیلات نوروز به طورمیانگین روزانه بالغ بر 200 تماس از طریق سامانه 124 استان اصفهان دریافت و موارد قابل پیگیری ، بررسی شده است . با توجه به اینکه برخی گزارشها از طریق مسافران نوروزی منعکس شده با بهره گیری از 4 تیم تخصصی در کمتر از ساعت پیگیری و مشکل مرتفع شده است .

   احمدیه با بیان اینکه از دیگر وظایف ذاتی این سازمان پایش مستمرموجودی ذخیره اقلام اساسی سبد خانوار،میوه و مواد خام پروتئینی است، گفت: در بیش از 550 انبار و سردخانه به صورت ماهانه ، هفتگی و روزانه اقدام به ارایه گزارشات متعدد و انعکاس به مراجع صالحه شده است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: