• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:

   صادرات 2 میلیارد و 23 میلیون دلاری استان کرمانشاه در سال 96

   صادرات 2 میلیارد و 23 میلیون دلاری استان کرمانشاه در سال 96

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: میزان صادرات کشور در سال گذشته 53 میلیارد و 110 میلیون دلار بوده و صادرات استان نیز در این مدت دو میلیارد و 23 میلیون دلار بوده است.

   به گزارش شاتا، سید نعمت اله حقیقی در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی و روابط خارجی با بیان این مطلب، افزود: سهم صادرات استان از مجموع صادرات کشور در سال گذشته 4 درصد بوده است.

   وی بیان کرد: در سال گذشته یک میلیارد و 980 میلیون دلار کالا از استان کرمانشاه به کشور عراق صادر شده که برابر با 30 درصد صادرات ایران به عراق است.

   حقیقی با اشاره به هدف گذاری 10 درصدی برای افزایش صادرات استان در سال 97، گفت: برای امسال صادرات 2 میلیارد و 226 میبلیون دلاری از استان را پیش بینی کرده ایم.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزایش صادرات کالاهای دارای مزیت استان نظیر مواد لبنی، میوه و تره بار، مصالح ساختمانی، صنایع غذایی، دام، طیور و آبزیان و مواد پتروشیمی، شرکت در طرح های بازسازی و نوسازی عراق و سوریه، توسعه توریسم سلامت و گردشگری، برگزاری 41 نمایشگاه داخلی و دو نمایشگاه خارجی(سلیمانیه و بابل عراق) و اعزام هیات های تجاری و بازاریابی را از راهکارهای مد نظر برای توسعه صادرات استان برشمرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: