• در سال 96 انجام شد؛

   بهره مندی 770 واحد صنعتی و کشاورزی استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید

   بهره مندی 770 واحد صنعتی و کشاورزی استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: پارسال 770 واحد صنعتی و کشاورزی در استان هرمزگان از تسهیلات رونق تولید استفاده کرده اند.

   به گزارش شاتا، خلیل قاسمی با بیان این مطلب، افزود: استان هرمزگان در سال 96 در پرداخت تسهیلات رونق تولید جایگاه مطلوبی داشته و توانسته است 100درصد تسهیلات مورد نظر را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

   وی بیان کرد: هدف گذاری پرداخت تسهیلات رونق تولید در هرمزگان در سال 96 ،پنج هزار200 میلیارد ریال بود که تاکنون هفت هزار و 354 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان، پرداخت شده است.

   قاسمی تصریح کرد: لازم است بانک های عامل استان در مسیر پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی و همچنین پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت مورد نیاز واحد های صنعتی استان، همکاری بیشتری داشته باشند تا چرخه تولید و اشتغال با سرعت بیشتری به مسیر خود ادامه دهد.

   ریس سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان ادامه داد : نوسازی واحدهای صنعتی استان موجب کارآمدتر شدن روند تولید می شود و فرصت به کارگیری نیروهای تحصیل کرده و فارغ التحصیلان دانشگاهی را در این مجموعه های تولیدی، فراهم می کند.

   فرآیند ثبت نام مرحله جدید تسهیلات رونق تولید درهرمزگان پیرو دستورالعمل اردیبهشت ماه سال 96وزیر صنعت، معدن وتجارت، همزمان با سراسر کشور به منظور تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی و حفظ دستاوردهای بخش صنعت آغاز شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: