• در قالب اجرای طرح تشدید بازرسی انجام شد؛

   بازرسی از 5335 واحد صنفی در استان زنجان / تشکیل 450 پرونده تخلف

   بازرسی از 5335 واحد صنفی در استان زنجان / تشکیل 450 پرونده تخلف

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در قالب اجرای طرح تشدید بازرسی از 5 هزار و 335 واحد صنفی در سطح استان بازرسی به عمل آمد و 450 پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

   به گزارش شاتا، ناصر فغفوری با اعلام خبر فوق افزود : این طرح نظارتی از تاریخ 25 اسفند تا 15 فرودین ماه با همکاری اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی مرتبط و اداره کل تعزیرات حکومتی در قالب گشت‌های مشترک و مستقل در راستای رصد بازار در سطح استان اجرایی شد.

   وی تصریح کرد : در راستای اجرای این طرح 200 پرونده در خصوص عدم درج قیمت ، 113 پرونده در زمینه عدم صدور فاکتور ، 104 پرونده در زمینه گرانفروشی و مابقی در خصوص کم فروشی و تقلب ، برگزاری حراج های غیر قانونی و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشکیل شد.

   فغفوری یادآور شد : ارزش ریالی پرونده های ارجاع شده به تعزیرات حکومتی بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون ریال است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به گزارشات مردمی دریافتی در این مدت بیان کرد: 279 مورد گزارش مردمی از طریق ستاد خبری سامانه 124 دریافت که 196 مورد به صورت تلفنی ، 65 مورد حضوری و 18 مورد به صورت کتبی وصول شد.

   فغفوری در خصوص حضور بازرسین در اکیپ های مشترک دستگاههای نظارتی ستاد خدمات گفت : 80 مورد بازرسی از واحدهای خدماتی همچون رستوران های درون و برون شهری ، مراکز اقامتی و مراکز خدماتی انجام شده که 10 واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: