• رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد:

   بیش از20000 بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی یزد در طرح نظارتی ویژه نوروز 97 انجام شد

   بیش از20000 بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی یزد در طرح نظارتی ویژه نوروز 97 انجام شد

   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد گفت : این سازمان از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز97 تا پایان اسفند ماه سال 1396 در مجموع بیش از 20 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی سطح بازار انجام داده است.

   به گزارش شاتا، محمد رضا علمدار یزدی با بیان این مطلب، افزود : در این بازرسی‌ها یک هزار و 128 مورد تخلف شناسایی شده و یک هزار و 88 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل که تخلفات احراز شده است که پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

   وی تصریح کرد: در این پرونده‌ها در مجموع بیش از 5 میلیارد و 300 میلیون ریال تخلف برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   علمدار یزدی گفت: در اجرای طرح نظارتی نوروز97 که از هفتم بهمن ماه سال 1396 آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال1397 ادامه خواهد داشت ، کارشناسان نظارت و بازرسی این سازمان و بازرسان اتاق اصناف از واحد‌های توزیعی ، خدماتی و تولیدی صنعتی و صنفی سطح استان بازرسی به عمل می آورند .

   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد همچنین افزود : سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد به عنوان مسؤول کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر استان با هماهنگی سایر دستگاه های ذیربط و با انجام گشتهای مشترک از واحد های اقتصادی سطح استان بازدید به عمل آورده و روند فعالیت و خدمت رسانی آنان را مورد ارزیابی قرار داده است .

   علمدار یزدی در پایان یاد آور شد: شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه ، عدم صدور صورتحساب و .... از سوی واحد های صنفی، با شماره تلفن 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ، موارد تخلف را گزارش کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: