• رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قم:

   ایجاد اشتغال با ترویج مصرف کالای ایرانی/ حمایت از کالای ایرانی رقابت پذیری را تقویت می کند

    ایجاد اشتغال با ترویج مصرف کالای ایرانی/ حمایت از کالای ایرانی رقابت پذیری را تقویت می کند

   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قم گفت:حمایت از تولید کالای ایرانی باعث افزایش رقابت پذیری در بین تولید کنندگان شده و افزایش اشتغالزایی را به همراه دارد.

   به گزارش شاتا محمود سیجانی در دیدار نوروزی هیات رئیسه اتاق اصناف قم با اشاره به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای ایرانی افزود: برای تحقق شعار سال باید به فرهنگ استفاده از کالای ایرانی توجه ویژه ای شود.
   وی گفت ، برای افزایش رقابت پذیری درمصرف کالای داخلی ، باید تولید کنندگان نیز افزایش کیفیت تولید را مورد توجه قرارداده وکالاهای با کیفیت تولید وروانه بازار مصرف کنند.
   محمود سیجانی تصریح کرد: ایجاد رقابت بین تولید کنندگان داخلی نیز یکی از ضرورت های اصلی استفاده از کالای ایرانی است که باید مسوولان و تولیدکنندگان این اصل را مد نظر داشته باشند.
   وی با اشاره به موضوع قاچاق کالا یاد‌آور شد : ترجیح مصرف کالای داخلی رویکردی مطمئن در مبارزه با قاچاق کالا است که همه در تحقق این رویکرد باید تلاش کنند .
   رئیس سازمان صنعت ؛معدن وتجارت افزود : با توسعه استفاده از کالای داخلی ،اقتصاد کشور پویا می شود و استفاده از کالای داخلی افزایش اشتغال و سرمایه گذاری را فراهم می کند.
   وی گفت: کنترل واردات و تشویق صادرات یکی دیگر از قدام های اساسی در خصوص استفاده از کالای ایرانی است که این اصل نیز باید به عنوان یکی از رکن های اصلی اقتصاد مورد توجه قرار گیرد.
   وی بیانات رهبر معظم انقلاب درسال 1397 را نقشه راه خواند واظهار داشت در سال 'حمایت از کالای ایرانی' باید نسبت به تولید داخلی تعصب داشت و مصرف جنس داخلی را ضرورتی برای اصلاح اقتصاد کشور برشمرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: