• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :

   هیچ مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز مردم وجود ندارد/ تشدید بازرسی از واحدهای صنفی زنجان در راستای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها

   هیچ مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز مردم وجود ندارد/ تشدید بازرسی از واحدهای صنفی زنجان در راستای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به ذخیره سازی اقلام پر مصرف به میزان قابل توجه در استان، هیچ مشکلی در تامین اقلام مورد نیاز مردم در ایام پایان سال وجود ندارد.

   به گزارش شاتا، ناصر فغفوری با اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار ، میوه شب عید شامل سیب و پرتقال به اندازه کافی در سردخانه های استان دپو شده و از دو روز گذشته در سطح استان در حال توزیع است.

   وی تصریح کرد: سیب با قیمت 1800 تومان و پرتقال با قیمت 1600 تومان در زنجان توسط شرکت های تعاونی مصرف و فروشگاههای بزرگ و در شهرستان ها توسط اتحادیه تعاون روستایی عرضه می شود.

   فغفوری با اشاره به ذخیره سازی برنج وارداتی ، گندم ، گوشت منجمد و مرغ منجمد به میزان کافی در انبارها بیان کرد: هم اکنون این اقلام در واحدهای صنفی دارای مجوز استان توزیع می گردد ، تخم مرغ با قیمت 12600 تومان در 30 واحد صنفی استان در حال عرضه است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ادامه داد: این نمایشگاه در زنجان از تاریخ 12 الی 17 اسفند ماه در نمایشگاه دائمی کاسپین با عرضه اقلام با 15 درصد زیر قیمت بازار برگزار شد و در برخی از شهرستان ها به صورت فروش فوق العاده اقدام به عمل آمد.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد : خوشبختانه در استان کلیه اقلام مورد نیاز مردم به وفور یافت می شود و با مصوبه ستاد تنطیم بازار مبنی بر ممنوعیت افزایش قیمت ها ، اقدامات لازم صورت گرفته تا مردم با خیالی آسوده اقلام مورد نیاز خود را تامین و به استقبال سال جدید بروند.

   تشدید بازرسی از واحدهای صنفی در راستای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها

   فغفوری با بیان اینکه به منظور تامین رفاه مردم و جلوگیری از افزایش قیمت ها ، بازرسی از واحدهای صنفی در استان زنجان تشدید شده است، گفت: طرح تشدید نظارت نوروزی از 25 بهمن‌ماه آغاز شده و تا پایان فروردین ماه در استان ادامه خواهد داشت.

   وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح تشدید نظارت نوروزی جلوگیری از تخلفات احتمالی است، تصریح کرد: در این طرح به دو بخش کالا و خدمات نظارت خواهد شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه در بخش کالایی به عرضه و فروش کالاهایی از جمله پوشاک آجیل و خشکبار، میوه، گوشت قرمز و منجمد، تخم‌مرغ و شیرینی نظارت می‌شود، گفت: همچنین در بخش خدمات نیز به مراکزی از جمله مراکز اقامتی رستوران‌های بین راهی، قالیشویی، خشکشویی و تعمیرگاه‌های خودرو و مراکز فروش بلیت نظارت می‌شود.

   فغفوری با اشاره به اینکه اجرای این طرح با فعالیت 30 بازرس صورت می‌گیرد، گفت: بازرسی از واحدها در قالب گشت مشترک با حضور نماینده تعزیرات حومتی ، اتاق اصناف ، دانشگاه علوم پزشکی ، دامپزشکی و میراث فرهنگی انجام می شود.

   وی با اشاره به رسیدگی به شکایات مردمی در اسرع وقت اظهار داشت : هم اکنون تلفن 124 در طول روز آمادگی دریافت شکایات مردمی را دارد و به محض وصول شکایت کد رهگیری به فرد داده شده و حداکثر ظرف مدت یک الی دو روزه نتیجه رسیدگی به فرد اعلام می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: