• تحقق 98 درصدی برنامه تولید خودرو تا پایان 96/ افزایش ۱۰۲ درصدی در مدل خودروهای تولیدی سال ۹۶ نسبت به سال ۹۲

   مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

   تحقق 98 درصدی برنامه تولید خودرو تا پایان 96/ افزایش ۱۰۲ درصدی در مدل خودروهای تولیدی سال ۹۶ نسبت به سال ۹۲

   تحقق 98 درصدی برنامه تولید خودرو تا پایان 96/ افزایش ۱۰۲ درصدی در مدل خودروهای تولیدی سال ۹۶ نسبت به سال ۹۲

   مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال ۹۶ رشد ۱۰۲ درصدی در مدل خودروهای تولیدی را نسبت به سال ۹۲ شاهد هستیم.

   به گزارش شاتا، امیرحسین قناتی در جلسه شورای سیاستگذاری و نظارت بر صنعت خودرو با بیان اینکه برنامه امسال رسیدن به تولید یک میلیون و ششصد هزار دستگاه خودرو در سال ۹۶ بود، افزود: تا پایان ۲۰ اسفندماه بیش از یک میلیون و 400 هزار دستگاه خودرو سواری تولید کردیم که تا پایان سال بیش از ۹۸ درصد برنامه را محقق می کنیم.

   وی با اشاره به اینکه از مهرماه شرکت‌ها از برنامه هدف گذاری شده پیشی گرفتند، تصریح کرد: ایران خودرو و سایپا در بهمن ماه امسال بیش از برنامه هدف گذاری خود تولید داشته اند.

   قناتی با اعلام اینکه تا روز سه‌شنبه جمع بندی شرکت‌ها را برای هدف گذاری تولید در سال ۹۷ نهایی می‌کنیم، گفت: یک هزار و ۶۹۶ دستگاه مجموع تولید اتوبوس و مینی‌بوس در شرکت‌های تولیدکننده این محصولات تا اسفندماه بوده است. برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی آماده ایم.

   مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مجموع کل خودروهای یک تا پنج ستاره کیفی در بهمن ماه امسال ۳۶ مدل خودرو بوده است، اضافه کرد: از میان ۹۸ خودروی مورد سنجش از لحاظ رضایت مشتریان از کیفیت اولیه محصول ۱۴ مدل خودرو تاکنون به هدف تعیین شده در سال ۹۶ دست یافته اند.

   قناتی گفت: در سال ۹۶ رشد ۱۰۲ درصدی در مدل خودروهای تولیدی را نسبت به سال ۹۲ شاهد هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.5565769672394 seconds.
memoryUsage : 42821Kb