• رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :

   ١٨٤ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

   ١٨٤ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

   رئیس صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ١٨٤ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان خبر داد وگفت : این میزان تسهیلات به ٦٧٥ طرح و واحد تولیدی پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا ،داریوش دیودیده در اخرین نشست کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ از جذب ٤٩ میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی در استان خبر داد واظهار داشت : از این میزان ٢٨ میلیارد تومان در بخش صنعت و٢١ میلیارد تومان در بخش کشاورزی جذب شد .

   وی افزود :از ابتدای امسال تاکنون ٩ میلیارد و٨٥٠ میلیون تومان تسهیلات بازسازی ونوسازی به ٦ طرح صنعتی در استان پرداخت شده است که از این لحاظ در جایگاه دهم کشور قرارداریم .

   رئیس صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت :از ابتدای امسال تاکنون ١٨٤ میلیارد تومان تسهیلات رونق به ٦٧٥ طرح تولیدی استان پرداخت شده که از این لحاظ دربین استان های کشور جایگاه بیست وچهارم را داریم .

   دیودیده عنوان کرد : سال گذشته مجموع تسهیلات پرداختی ما در طرح رونق تولید ١٤٠ میلیارد تومان بوده که امسال رشد خوبی در این بخش شاهد بودیم. رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت در پایان گفت : از مجموع ١٨٤ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده،١٦٠ میلیارد تومان در شش ماهه دوم سال یعنی از دوره دکتر احمدی که سکان استانداری کهگیلویه و بویراحمد را بدست گرفت و با راهنمایی و ارشادات ایشان کارگروه ،رونق مضاعفی به خود گرفت و ٢٤ میلیاردتومان در شش ماهه اول پرداختی داشته ایم .

   نشست کارگروه رفع موانع تولید با برگزاری ٤٩ جلسه در سال ٩٦ خاتمه یافت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: