• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :

   35 هزار شغل با تکمیل واحد های نیمه تمام در استان یزد ایجاد می شود

   35 هزار شغل با تکمیل واحد های نیمه تمام در استان یزد ایجاد می شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: هم اکنون یکهزار و 58 واحد تولیدی و صنعتی نیمه تمام با پیشرفت بالای60 درصد فیزیکی در دست ساخت است که با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال 35 هزار نفر در استان فراهم می شود.

   به گزارش شاتا محمدرضا علمدار یزدی افزود: روزانه 70 میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و معدنی جدید در استان انجام می شود.
   وی با بیان اینکه یزد در حوزه صنعت چهارمین استان صنعتی و دومین استان معدنی ایران است، اظهار کرد: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون فقط در این حوزه روزانه 36 فرصت شغلی جدید ایجاد شده است
   علمدار یزدی ادامه داد: برای ایجاد اشتغال جدید و پایدار و تثبیت مشاغل موجود، کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال راه اندازی شده است.
   این مقام مسئول با اشاره به برگزاری کارگروه تسهیل، رفع موانع تولید و ارائه تسهیلات یادآور شد: موفقیت های خوبی در این زمینه حاصل شد و علاوه بر حفظ اشتغال موجود ، زمینه ایجاد اشتغال در بخش صنعتی بیشتر شده است.
   علمدار یزدی تصریح کرد: علاوه بر رفع موانع تولید که موجب تثبیت فرصت های شغلی موجود می شود، در 2 سال گذشته اشتغال بیش از 40 هزار نفر در بخش صنعت و معدن تثبیت شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد یادآورشد : هم اکنون یک میلیارد و 750 میلیون تن ذخیره قطعی معادن استان است که با سرمایه ‌گذاری 10 هزار میلیارد ریالی در این بخش، بیش از 11هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: