• در همایش تجلیل از واحدهای صنفی نمونه انجام شد؛

   تقدیر از ۳۲ واحد صنفی برتر کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶

    تقدیر از ۳۲ واحد صنفی برتر کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور گرامیداشت روز ملی حمایت از مصرف کننده از ۳۲ واحد صنفی برتر استان تقدیر به عمل آمد.

   به گزارش شاتا، داریوش دیودیده با اعلام این خبر، افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هر ساله در راستای حقوق مصرف کنندگان اقدام به برگزاری همایش تجلیل از واحدهای صنفی نمونه استانی می کند.

   وی گفت: با ارزیابی های انجام شده توسط این سازمان و انجمن حمایت از مصرف کنند گان، ۳۲ واحد صنفی نمونه در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده مشخص شد و با اهدای تندیس و لوح سپاس از آنها تقدیر به عمل آمد.

   دیودیده در ادامه خطاب به مسؤولان اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی استان سه موضوع مهم را مورد تاکید قرار داد و از آنها خواست که به خوبی روی این موضوعات هدفگذاری کرده و به نوعی چالش های موجود را بردارند،.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از پخت نان بی کیفیت خداحافظی کرده و به تولید و پخت نان با کیفیت بپردازید. حرکت و مسیر فعالیت کسبه، بازار و فروشندگان بر ایجاد فروشگاه های بزرگ چند منظوره و رونق این نوع شغل و فعالیت صنفی به منظور دسترسی آسان مشتریان به خرید کالای خود باشد. و با توجه به پذیرش گردشگران زیادی که در طول سال به این استان مسافرت دارند راه اندازی بازار سنتی و گردشگری در دستور کار قرار بگیرد.

   دیودیده بیان کرد: در گذشته بازار ما انحصاری بود ولی امروزه فضای رقابتی بر بازار حاکم است.

   در پایان در این همایش که تعداد زیادی از کسبه و بازار در آن حضور داشتند از بازرسان افتخاری که به صورت نامحسوس بیشترین فعالیت و همکاری با سازمان صنعت، معدن و تجارت را داشته اند، تقدیر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: