• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:

   پرداخت ۴۵۹ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۷۸۹ واحد تولیدی استان سمنان در سال ۹۶

   پرداخت ۴۵۹ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۷۸۹ واحد تولیدی استان سمنان در سال ۹۶

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: امسال بیش از ۴۵۹ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۷۸۹ واحد تولیدی استان پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا ، بهروز اسودی در یکصد و یکمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان این مطلب، افزود: ۵۱ درصد از سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان محقق شده است.

   وی با اشاره به ثبت نام بیش از ۲هزار واحد تولیدی در سامانه بهین یاب تصریح کرد: از این مبلغ پرداختی، ۳۶۲ میلیارد تومان مربوط به بخش صنعت و ۹۷ میلیارد تومان نیز مربوط به بخش کشاورزی بوده است.

   اسودی بیان کرد: پرونده یک هزار و ۱۶۴ واحد تولیدی استان نیز جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۹هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده است که ۳۱۸ واحد مربوط به بخش صنعت و ۸۴۶ واحد نیز مربوط به بخش کشاورزی است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان یادآور شد: در این جلسه با درخواست ۱۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند موافقت و جهت دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شدند.

   اسودی با اشاره به اشتغالزایی ۱۷۲ نفری طرح های معرفی شده، اضافه کرد: از این تعداد طرح ، ۹ طرح به ارزش ۳۳ میلیارد تومان مربوط به بخش صنعت و ۴ طرح به ارزش حدود ۳ میلیارد تومان مربوط به بخش کشاورزی است.

   وی همچنین از بررسی مشکلات بانکی ، مالیات و زیربنایی پنج واحد تولیدی پاریزان صنعت ، کدومش فرم صنعت ، تم آب البرز ، تولیدی کارنوفیلتر و داروسازی ثنامد خبر داد و گفت: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات ۵۵۱ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع یک هزار و ۳۳۰ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

   دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان ضمن اشاره به تحلیل فراوانی مصوبات این کارگروه بیان کرد: از یک هزار و ۳۳۰ مصوبه قبلی ۶۳ درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اجراست که از دستگاه های عضو کارگروه خواست در جهت اجرایی شدن مصوبات بیش از پیش همکاری و همیاری لازم را انجام دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.2076981067657 seconds.
memoryUsage : 46451Kb