• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:

   عملیات اجرایی طرح تولید کلسیم کلراید در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر آغاز شد

   عملیات اجرایی طرح تولید کلسیم کلراید در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر آغاز شد

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: با حضور استاندار خوزستان عملیات اجرایی یک طرح صنعتی با محوریت تولید کلسیم کلراید با سرمایه گذاری 5.2 میلیون دلار در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر آغاز شد.

   به گزارش شاتا ، سید نوراله حسن زاده با بیان این مطلب، افزود : این طرح در زمینی به مساحت 22 هکتار اجرا خواهد شد و با رسیدن به مرحله بهره برداری و ظرفیت تولید 15 هزار تن در سال، برای 100 نفر به صورت مستقیم و 230 نفر غیر مستقیم ایجاد اشتغال می کند.

   وی با بیان اینکه از کلسیم کلراید در صنایع حفاری، نفت، ساختمان سازی و جاده سازی استفاده می شود، تصریح کرد: با توجه به اینکه کشور ایران و استان خوزستان دارای معادن و ذخایر سرشاری از عناصر اولیه این ماده است و همچنین ارزش افزوده قابل توجه، احداث این واحد توجیه اقتصادی بالایی دارد.

   حسن زاده این طرح را دومین طرح شیمیایی دانست که در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر توسط این سرمایه گذار اجرا می شود و گفت: طرح نخست که تولید اسید کلر است در زمینی به مساحت 5 هکتار با سرمایه گذاری یک هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 200 نفر اجرایی و در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد است و پیش بینی می شود تا خرداد آینده به بهره برداری برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.2193028926849 seconds.
memoryUsage : 46445Kb