• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان خبر داد:

   نمایشگاه فروش بهاره در گلستان آغاز به کار کرد

   نمایشگاه فروش بهاره در گلستان آغاز به کار کرد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت : نمایشگاه فروش بهاره استان گلستان از پانزدهم تا بیستم اسفندماه به مدت شش روز درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی گلستان برگزار می‌شود.

   به گزارش شاتا، حسینقلی قوانلو با بیان این مطلب، افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه جلوگیری از افزایش سطح عمومی قیمت کالاهای اساسی، حساس وضروری ونیز تامین مایحتاج عموم مردم به ویژه در ایام پایانی سال است.
   وی تصریح کرد: برای رفاه حال مردم استان هم پس از نمایشگاه شهرستان گرگان به زودی نمایشگاه فروش بهاره در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود و در این نمایشگاه هم نیازهای شب عید مردم عرضه خواهد شد. این نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای عرضه تولیدات تولیدکنندگان داخلی و کالاهای باکیفیت ایرانی خواهد بود.
   قوانلو برگزاری نمایشگاه‌های فروش بهاره را به عنوان یکی از برنامه های تنظیم بازار شب عید دانست و گفت: این نمایشگاه ها به منظور ارایه محصولات با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب و جلوگیری از افزایش قیمت ها به ویژه در ایام پایانی سال توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها برگزار می‌شود.
   گفتنی است در نمایشگاه فروش بهاره شهرستان گرگان 114 غرفه در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع مایحتاج شب عید مردم استان را ارایه کرده اند. ساعات کار این نمایشگاه از 11 صبح تا 22 شب است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: