• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه:

   ۴۰ گروه بازرسی بر بازار استان کرمانشاه در روزهای پایانی سال نظارت دارند

   ۴۰ گروه بازرسی بر بازار استان کرمانشاه در روزهای پایانی سال نظارت دارند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: امسال واحد بازرسی این سازمان در کنار دستگاه‌های نظارتی دیگر چون تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در قالب ۴۰ گروه بازرسی بر بازار استان کرمانشاه در روزهای پایانی سال نظارت دارند.

   به گزارش شاتا، سید نعمت اله حقیقی با بیان این مطلب، تصریح کرد: واحدهای نظارتی در قالب گروه‌های ۲ تا ۳ نفره و گشت‌های مشترک با مشارکت نمایندگان دستگاه‌های مرتبط به صورت صبح و بعدازظهر بازار را در روزهای پایانی سال رصد و کنترل می کنند. البته در طول سال نیز ما این روال کاری را داریم اما در این ایام با شدت بیشتری انجام می شود.

   وی افزود: از این ۴۰ گروه ۲۵ گروه در مرکز استان موضوع نظارت را دنبال می‌کنند و مابقی نیز به تناسب جمعیت و بازار شهرستان در سطح شهرستان های تابعه استان فعالیت دارند.

   حقیقی در خصوص رسیدگی به شکایات و راه ارتباطی مردم با دستگاه های نظارتی گفت: در زمینه رسیدگی به شکایات نیز تلفن خبری ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن، تجارت و ۱۳۵ اداره کل تعزیرات حکومتی در خدمت مردم است که با مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، کالای قاچاق و عدم رعایت موازین بهداشتی و... اطلاع دهند تا در کمترین زمان به این شکایات رسیدگی و یا به تعزیرات حکومتی برای رسیدگی معرفی کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: