• رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد اعلام کرد:

   انجام 9300 بازرسی و تشکیل 431 پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد ریال از ابتدای طرح نظارتی در استان یزد

   انجام 9300 بازرسی و تشکیل 431 پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد ریال از ابتدای طرح نظارتی در استان یزد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: از ابتدای طرح نظارتی که از هفتم بهمن ماه امسال آغاز شده است بیش از 9 هزار و 300 مورد بازرسی از واحدهای اقتصادی و 431 مورد پرونده به ارزش یک میلیارد و300 میلیون ریال تشکیل شده است.

   به گزارش شاتا، محمد رضا علمدار یزدی با بیان این مطلب، افزود: این سازمان در راستای اجرای طرح نظارتی نوروز 1397 و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ایجاد آرامش در بازار، فراهم کردن بستر مناسب برای تامین، توزیع و مایحتاج عمومی و کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات ضروری با بکارگیری تمامی نیروها و امکانات و ظرفیت‌های موجود و با مشارکت اتحادیه‌ها، اتاق اصناف مرکز استان و تشکل‌های مردم‌ نهاد ، طرح نظارتی نوروز 97 را اجرایی می‌کند.

   وی تصریح کرد: رسیدگی ویژه، سریع و خارج از نوبت به پرونده های متشکله در طول اجرای طرح نوروز در دستور کار این سازمان قرار دارد و در این خصوص هماهنگی‌های لازم با سایر سازمان‌ها و دستگاه های مرتبط استان به عمل آمده است.

   علمدار یزدی گفت: بر اساس دستورالعمل های موضوعه ، هر گونه افزایش قیمت کالا و خدمات تا پایان فروردین 1397 ممنوع است و واحدهای صنفی، صنعتی و خدماتی مجاز به افزایش قیمت کالا و خدمات خود در ایام مزبور نمی باشند.

   وی بیان کرد: شهروندان گرامی توجه داشته باشند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی شامل گرانفروشی، کم فروشی ، عدم صدور فاکتور مراتب را از طریق تلفن 124 تماس گرفته و گزارشات خود را اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: