• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:

   احیای واحدهای صنعتی پراشتغال در استان اولویت دارند

   احیای واحدهای صنعتی پراشتغال در استان اولویت دارند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اصلاح ساختار و وجود اراده مدیریتی در واحدهای صنعتی راکد قم را ملاک کمک‌رسانی به این واحد‌ها برشمرد و گفت: از واحدهای صنعتی که به دنبال آغاز فعالیت دوباره و بازسازی هستند حمایت می کنیم.

   به گزارش شاتا محمود سیجانی در جلسه ستاد تسهیل ورفع موانع تولید با اشاره به ضرورت تلاش برای احیای واحدهای راکد صنعتی قم در راستای توسعه اشتغال در استان ابراز داشت: امسال در کنار حفظ واحد های موجود تمرکز بر احیای واحدهای صنعتی پراشتغال استان بوده است.

   وی ادامه داد: اگر کمک ‌رسانی‌ها به این شرکت ادامه یابد امید است دوباره از تمام ظرفیت این شرکت برای پذیرش نیرو و ایجاد فرصت شغلی بهره‌برداری شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با بیان اینکه دو واحد صنعتی راکد در استان با کمک الگوی اقتصاد مقاومتی دوباره فعال شد افزود: با استفاده از شاخص‌های کاربردی و مطمئن می‌توان سایر واحدهای صنعتی استان را نیز به عرصه فعالیت بازگرداند، البته این در صورتی امکان‌پذیر است که اراده مدیریتی آن مجموعه و جذب بازار آن صنعت موفق باشد.

   سیجانی اصلاح ساختار و وجود اراده مدیریتی در واحدهای صنعتی راکد را ملاک کمک‌رسانی استانی در راستای احیای این واحد‌ها برشمرد و گفت: به واحدهای صنعتی که به دنبال آغاز فعالیت دوباره هستند کمک می‌کنیم ولی برای کمک‌رسانی به آن دسته از واحدهایی که اراده مدیریتی در آن وجود نداشته باشد و نتوانند به فعالیت خود تداوم بخشند، بازار مناسبی نداشته و بازسازی‌های لازم را انجام نداده باشند و فقط به دنبال دریافت تسهیلات بوده و عدم راه‌اندازی واقعی واحد تمرکز نمی‎کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: