• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

   کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود

   کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود

   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت ماه سال آتی در این استان برگزار می شود.

   به گزارش شاتا، حسین نجاتی جلسه بررسی محورهای کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی با بیان این مطلب، افزود: این کنفرانس برای اولین بار با حمایت و موافقت معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری دانشکده مهندسی برق دانشگاه تبریز و با حضور شرکت های فعال در حوزه معدن و صنایع داخلی و خارجی­ برگزار می‌شود و به تبیین و تشریح بخشی ازمحورهای اصلی همایش و اهداف آن می‌پردازد.

   وی با اشاره به برخی اهداف این کنفرانس تصریح کرد: برگزاری کنفرانس یاد شده ازجهات مختلف ازجمله ارتقاء سطح ارتباط و تعامل صنعت ودانشگاه ، ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان دانشگاه های استان، ممیزی انرژی ، بهینه سازی و بهبود کیفیت خط تولید و ارتقاء تکنولوژی و بهره‌برداری ازفناوری های نوین درحوزه معادن وصنایع معدنی ضرورت دارد و تعامل سازنده همه بخش های اجرایی و دانشگاهی استان درجهت پیشبرد اهداف این کنفرانس و برنامه های علمی و صنعتی آینده حایز اهمیت است.

   نجاتی افزود: این کنفرانس با رویکرد تخصصی مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی و با اهداف متنوع به ویژه مدیریت انرژی، ارتقاء ایمنی، تکنولوژی های نوین اکتشاف بدون تخریب زمین و... به منظورایجاد کلینیک‌های تخصصی که همواره مورد تأکید وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز بوده است برگزارخواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: