• رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:

   پرداخت بیش از 90 درصد تسهیلات اختصاص یافته به واحدهای تولیدی گلستان

   پرداخت بیش از 90 درصد تسهیلات اختصاص یافته به واحدهای تولیدی گلستان

   رییس سازمان صنعت، معدن تجارت گلستان گفت: برای سال 96 سهمیه استان گلستان از تسهیلات اختصاصی به واحدهای تولیدی 760 میلیارد تومان بود که از این مبلغ تا کنون 625 میلیارد تومان به 635 واحد و طرح تولیدی پرداخت شده که بیش از 90 درصد سهمیه اختصاص یافته است.

   به گزارش شاتا، حسینقلی قوانلو در پنجاه و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان با بیان این مطلب افزود: سهمیه طرح نوسازی و بازسازی صنایع استان امسال 250 میلیارد تومان بود که تا کنون 28 میلیارد تومان از آن به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.

   وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون از محل طرح رونق تولید 167 واحد و طرح تولیدی موفق به دریافت 234 میلیارد تومان تسهیلات از بانکهای استان شده اند.

   قوانلو ادامه داد: با تصویب دولت 6 میلیارد تومان اسناد خزانه جهت پرداخت یارانه سود تسهیلات رونق تولید و جوایز صادراتی به استان اختصاص یافته که پیگیر دریافت موافقتنامه آن هستیم و بزودی این مبلغ بین واحدهای تولیدی ای که تسهیلات رونق تولید گرفته اند و همچنین صادرکنندگان توزیع خواهد شد.

   وی اضافه کرد: در سال گذشته جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هر دو هفته یکبار برگزار می گردید که امسال و پس از انتخابات ریاست جمهوری این جلسات بصورت هفتگی برگزار می گردد که بیشتر جلسات آن نیز به ریاست شخص استاندار برگزار شده است .

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان افزود : مسؤولین استان عزم خود را برای رونق تولید جزم کرده اند و علاوه بر رونقی که در حال حاضر در حوزه تولید استان شاهد هستیم ، یقینا در آینده تاثیر این تلاشها را بیشتر مشاهده خواهیم کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: