• رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت قم خبر داد:

   پرداخت 413 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی استان قم

   پرداخت 413 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحد های تولیدی استان قم

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم گفت: در مرحله جدید پرداخت تسهیلات رونق تولید برای حمایت از تولید و اشتغال جوانان استان، از ابتدای سال جاری تاکنون 4 هزار و 130 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 547 واحد صنعتی و کشاورزی استان قم پرداخت شده است.

   محمود سیجانی در چهاردهمین جلسه ستاد تسهیل ورفع موانع تولید استان افزود: این میزان پرداخت تسهیلات نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 100 درصدی مواجه بوده است و امیدواریم این روند تا پایان سال ادامه یابد.
   وی بیان کرد: از این میزان سه هزار و 860 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی متقاضی و 270 میلیارد ریال تسهیلات نیز به 329 واحد کشاورزی پرداخت شد.
   وی ادامه داد: استان قم در مجموع پرداختی تسهیلات رونق تولید در جایگاه شانزدهم کشور و از نظر پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت در جایگاه سیزدهم قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم یادآور شد: سامانه بهین یاب برای پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش گردشگری باز است و فعالان این عرصه می توانند برای برخورداری از تسهیلات مورد خود در این سامانه ثبت نام کنند.
   وی بیان کرد: همچنین واحدهای صنفی استان نیز می توانند برای برخورداری از تسهیلات مربوط به بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی که مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است به سامانه «ایرانیان اصناف» مراجعه کنند.
   سیجانی ادامه داد: امیدواریم با همکاری بانک های عامل، شاهد سرعت بخشیدن در روند پرداخت تسهیلات رونق تولید و در نتیجه آن حفظ و ارتقا سطح تولید و اشتغال استان قم باشیم.
   روند پرداخت تسهیلات رونق تولید با هدف حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی از تیرماه سال گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.
   گفتنی است فرآیند ثبت نام مرحله جدید تسهیلات رونق تولید در قم پیرو دستورالعمل اردیبهشت ماه سال جاری وزیر صنعت، معدن وتجارت، همزمان با سراسر کشور به منظور تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی و حفظ دستاوردهای بخش صنعت آغاز شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: