• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:

   بهره مندی 175 واحد صنعتی و کشاورزی استان اردبیل از تسهیلات رونق تولید

   بهره مندی 175 واحد صنعتی و کشاورزی استان اردبیل از تسهیلات رونق تولید

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: امسال در راستای رفع موانع تولید 175 طرح صنعتی و کشاورزی در این استان از تسهیلات رونق تولید بهره مند شدند که تا پایان سال این رقم افزایش خواهد یافت.

   به گزارش شاتا، سید حامد عاملی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اعلام این خبر افزود:69 مورد از این تسهیلات مربوط به صنعت و 106 مورد دیگر هم مربوط به حوزه کشاورزی و حوزه گردشگری است و برای رونق این واحدهای تولیدی 2هزار و 380 میلیارد ریال از سوی بانک ها پرداخت شده است.

   وی با بیان اینکه واحدهایی که به بانک‌ها معرفی می شوند نباید بلاتکلیف بمانند، تصریح کرد: در صورت مصوب نشدن وام و یا مراجعه نکردن متقاضی برای دریافت وام، ابلاغیه به متقاضی صادر شود تا تعیین تکلیف شده و در صورت مراجعه نکردن فرد دیگری به جای وی معرفی شود.

   عاملی گفت: دولت تدبیر و امید برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی از واحدهای تولیدی حمایت می کند و همه مدیران دستگاه های اجرایی نیز باید کمال همکاری و مساعدت لازم در این خصوص انجام دهند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: پرداخت تسهیلات به واحد های تولیدی ،صنعتی ،کشاورزی ، دامداری و گردشگری در حوزه اقتصاد مقاومتی و محقق شدن اهداف مقامات ارشد کشوری بایستی به صورت جدی توسط دستگاههای ذیربط انجام می شود و هدف ما از برگزاری این جلسات گشایش در کار واحدهای تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی دامداری گردشگری و ایجاد اشتغال در سطح استان است.

   عاملی یادآور شد: در خصوص محقق شدن اقتصاد مقاومتی بخصوص در بخش بنگاههای کوچک و زود بازده خوشبختانه پرداخت تسهیلات توسط دولت ( بانکها) درسال 96 نسبت به سال گذشته 2برابر شده است که این امرگام مهمی در رونق تولید و محقق شدن اقتصاد مقامتی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: