• با بهره برداری از 339 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی

   16 هزار شغل جدید در استان مرکزی ایجاد خواهد شد

   16 هزار شغل جدید در استان مرکزی ایجاد خواهد شد

   339 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد استان مرکزی در حال اجراست که در صورت بهره برداری از این طرحهای صنعتی 16 هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد خواهد شد.

   به گزارش شاتا ، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ضمن اعلام این خبر افزود : پیش بینی سرمایه گذاری این طرحها بالغ بر 27004 میلیارد ریال می باشد .
   محمد رضا حاجی پور گفت : در مجموع برای بیش از 2000 طرح صنعتی در استان با پیش بینی سرمایه گذاری 219521 میلیارد ریال و اشتغال 80156 توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان جواز تاسیس صادر شده است .
   وی افزود : با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال ، دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای برای ایجاد فرصت های شغلی جدید داشته است که به همین منظور سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان رفع موانع و مشکلات طرحهای صنعتی به خصوص طرحهای دارای پیشرفت فیزیکی مناسب و همچنین طرحهای بزرگ و ملی را در دستور کار خود قرار داده است .
   حاجی پور افزود : طرح شرکتهای طبیعت سبز میهن ، پتروپاک مشرق زمین و لوله های دقیق کاوه ایرانیان با سرمایه گذاری 4427 میلیارد ریال و اشتغال 360 نفر از جمله طرحهای بزرگ استان و کشور بودند که در ایام الله دهه مبارک فجر توسط وزیر صنعت ، معدن و تجارت به بهره برداری رسیدند.
   لازم به یادآوری است استان مرکزی با دارا بودن بیش از 1.4 میلیون نفر جمعیت 9/1 درصد جمعیت کل کشور را به خود اختصاص داده و بر اساس آخرین ارزیابی های صورت گرفته دارای رتبه چهارم توسعه یافتگی کشور را داراست .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: