• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:

   بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 5 پروژه در ارومیه همزمان با دهه فجر

   بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 5 پروژه در ارومیه همزمان با دهه فجر


   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت دهه فجر، روز 17 بهمن ماه پنج واحد تولیدی در ارومیه مورد بهره برداری قرار می گیرد و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود و از محصول جدید واحد تولیدی انواع تریلر با ظرفیت تولید سالانه هزار دستگاه نیز رونمایی خواهد شد.

   به گزارش شاتا، جعفرصادق اسکندری با اعلام این خبر، افزود: در این رابطه از واحد تولیدی محصولات و قطعات پلاستیکی در شهرک فاز دو ارومیه با 11 میلیارد ریال سرمایه و اشتغال 10 نفر و نیز ظرفیت تولید سالانه 280 تن در سال بهره برداری می‌شود.

   وی تصریح کرد: علاوه بر آن در همین روز در شهرک صنعتی فاز دو، واحد تولیدی خمیرپیتزا با ظرفیت تولید سالانه 500 تن در سال، سرمایه 20 میلیارد ریال و اشتغال 50 نفر به بهره برداری می‌رسد.

   اسکندری از کلنگ زنی کامیونت با ظرفیت تولید پنج هزار دستگاه در سال خبر داد و گفت: اشتغال این واحد تولیدی 137 نفر بوده و سرمایه مورد نیاز آن 182 میلیارد ریال است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی بیان کرد: واحد تولیدی انواع غذاهای آماده و کنسروی در شهرک صنعتی فاز سه با 10 میلیارد ریال سرمایه و اشتغال 15 نفر و نیز ظرفیت تولید سالانه 340 تن در سال از سایر پروژه های قابل افتتاح دهه فجر در ارومیه است.

   اسکندری گفت: رونمایی از محصول جدید واحد تولیدی انواع تریلر با ظرفیت تولید سالانه هزار دستگاه و اشتغال 60 نفر و نیز سرمایه 300 میلیارد ریال در جاده سلماس نیز انجام می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: