• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :

   برگزاری بیش از 200 جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی

   برگزاری بیش از 200 جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی

   از ابتدای تشکیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ، بیش از 200 جلسه با حضور اعضاء برگزار شده است .

   به گزارش شاتا رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، با اعلام این خبر افزود : با برگزاری این جلسات تعداد 2669 تصمیم جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی مصوب شده است .

   محمد رضا حاجی پور گفت : مصوبات مرتبط با امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری را 1402 مورد بوده و این در حالی است که جمع مصوبات مربوط به دستگاههای اجرایی مانند تامین اجتماعی ، امور مالیاتی ، برق ، گاز و .... 1267 مورد می باشد .

   وی تصریح کرد : تا کنون بیش از 45 درصد مصوبات ستاد تسهیل اجرایی شده است و بقیه مصوبات نیز در حال پیگیری است .

   حاجی پور اذعان داشت برخی از مشکلات واحدهای تولیدی به ویژه صنایع بزرگ و مادر استان که در سطح استانی قابل حل نبود به وزارت صنعت ، معدن و تجارت جهت طرح در کارگروه ملی ارسال شده است که تا کنون مسایل و مشکلات بیش از 70 شرکت در این کارگروه مطرح شده است که خوشبختانه تصمیمات خوبی برای این واحدها مصوب شده است که از آن جمله می توان به رفع مشکلات شرکتهای آذراب ، کمباین سازی ایران ، ایرالکو ، ماشین سازی و ... اشاره کرد.

   وی همچنین با تشکر از تیم اقتصادی استان به ویژه استانداری مرکزی گفت : با ابتکار استاندار محترم برخی از جلسات کارگروه در واحد تولیدی مورد نظر برگزار شده است و اعضاء کارگروه ضمن بازدید از خطوط تولید و آشنایی با ظرفیت ها و توانمندیهای شرکت تصمیمات لازم را جهت برون رفت از مشکلات اتخاذ کرده اند .

   لازم با یادآوری است استان مرکزی با دارا بودن بیش از 2800 واحد صنعتی کوچک ، متوسط و بزرگ رتبه چهارم توسعه یافتگی صنعتی ، رتبه اول تنوع صنعتی ، رتبه دوم صنایع مادر کشور را به خود اختصاص داده است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: