• همزمان با سفر رییس جمهور:

   دو واحد صنعتی و معدنی و نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت گل گهرکرمان به بهره برداری می رسد

   دو واحد صنعتی و معدنی و نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت گل گهرکرمان به بهره برداری می رسد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در سفر رییس جمهور به استان کرمان، کارخانه تولید شمش 1.7 میلیون تنی، خط 7 کنسانتره 2 میلیون تنی و نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی شرکت گل گهر افتتاح خواهد شد.

   به گزارش شاتا مهدی حسینی نژاد با بیان اینکه با حضور رییس جمهور بیش از 9 هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح خواهد شد، گفت: میزان سرمایه گذاری پروژه های شرکت صنعتی معدنی گل گهر نزدیک به یک هزار میلیارد تومان است.
   حسینی نژاد افزود: پروژه های قابل افتتاح حوزه صنعت و معدن در این سفر و واحدهای صنعتی آماده افتتاح در شهرستان های زرند، کرمان، سیرجان و رفسنجان قرار دارند .

   وی با اشاره به اینکه در حوزه مس بیش از 3 هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته و در زرند مجتمع فکور صنعت 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده است افزود : بیش از 6 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان صورت گرفته که منتظر حضور مقامات کشوری در فرصت‌های آتی برای بهره‌برداری هستیم .

   وی تصریح کرد: در کرمان پروژه فروکروم تاپ اکو خاورمیانه برای اولین بار بعد از 60 سال گذشته نیاز فرآوری کرومیت استان را برآورده کرده است و در دو فاز و با 180 میلیارد تومان سرمایه گذاری به ظرفیت 200 هزار تن با حضور مسوولان کشوری در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: