• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه اعلام کرد:

   اختصاص 1.5 میلیارد تومان تسهیلات برای فعالان فرش استان کرمانشاه

   اختصاص 1.5 میلیارد تومان تسهیلات برای فعالان فرش استان کرمانشاه

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: 1.5 میلیارد تومان تسهیلات برای فعالان حوزه فرش این استان در اختیار پست بانک گذاشته شده است.

   به گزارش شاتا، سید نعمت اله حقیقی در مراسم رونمایی از ثبت جهانی نشان جغرافیایی فرش دست باف سنقر و کلیایی، تصریح کرد: فرش می‌تواند یکی از معضلات اساسی استان را که اشتغال و بیکاری است، حل کند و بر اساس کارهای کارشناسی انجام شده می تواند یک اشتغال کاملا پایدار برای استان محسوب شود.

   حقیقی با بیان اینکه برای زیرساخت‌های حوزه فرش، خوشه فرش را شکل دادیم و مشوق‌های معنادار دیگری را در ارتباط با فرش در نظر گرفتیم، گفت: امیدواریم با رونمایی از این هنر عزیز و صنعت ریشه دار و پیشرو در استان، بتوانیم خدمات ارزنده‌ای به این مردم خوب و شریف، به ویژه فعالان عرصه فرش ارایه دهیم.

   مراسم رونمایی از ثبت جهانی نشان جغرافیایی فرش دست باف سنقر و کلیایی، با حضور قائم مقام مرکز ملی فرش ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه، فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی و جمعی از فعالان عرصه فرش این استان، به ویژه بافندگان و تولید کنندگان شهرستان سنقر وکلیایی و با همراهی اصحاب رسانه و خبرنگاران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: