• صدور 10 مجوز طرح تولید لوله و اتصالات در جنوب کرمان

   صدور 10 مجوز طرح تولید لوله و اتصالات در جنوب کرمان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت : 10 مجوز طرح تولید انواع لوله و اتصالات در جنوب کرمان با ظرفیت 50 هزار تن صادر شد.

   به گزارش شاتا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در حاشیه بازدید از طرح تولید انواع لوله ها اتصالات و مخازن ذخیره آب از پلی اتیلن افزود : میزان کل سرمایه گذاری این طرح 63 میلیارد ریال است که تاکنون 30 میلیارد ریال آن تحقق یافته است.
   محمود اسکندری نسب افزود :‌ با اجرای این طرح زمینه اشتغال 30 نفر فراهم شده است.
   وی در خصوص محصولات تولیدی این طرح گفت:سالانه در این کارخانه 9000 تن انواع لوله، اتصالات پلاستیکی و مخازن ذخیره ای تولید می شود.
   وی در خصوص آخرین وضعیت این طرح بیان کرد: اسکلت نصب شده است و دیوار سالن تولید، حصارکشی، بخش اداری در حال تکمیل می باشند و نیز بخشی از ماشین آلات در حال تخلیه هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آخرین وضعیت تولید این محصول در جنوب کرمان خاطرنشان کرد: واحد فعال در زمینه تولید لوله و اتصالات در منطقه وجود نداشت لذا با توجه به کشاورزی خیز بودن منطقه، نیز در راستای استفاده بهینه از آب و کاهش هدر رفت آن و همچنین نیاز منطقه به بیش از 500 هزار تن تولید انواع لوله و اتصالات، تعداد 10 مجوز به ظرفیت سالیانه 50 هزار تن صادر شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: