• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:

   انجام بیش از 150 هزار بازرسی از واحدهای صنفی، توزیعی و خدماتی اردبیل در 9 ماهه امسال

   انجام بیش از 150 هزار بازرسی از واحدهای صنفی، توزیعی و خدماتی اردبیل در 9 ماهه امسال

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در 9 ماهه امسال 150 هزار و 336 بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی استان اردبیل انجام شده است.

   به گزارش شاتا، سید حاملی عاملی تصریح کرد: در پی بازرسی‌های انجام شده با 4 هزار و 147 واحد صنفی متخلف به ارزش 28 میلیارد و 137 میلیون و 891 هزار و 536 ریال برخورد شده و پرونده‌های مربوطه پس از تکمیل برگ گزارش بازرسی برای انجام مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

   وی با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال یک هزار و ۸۲۰ گزارش مردمی دریافت شده است، افزود: ۷۷۷ مورد از گزارش‌های دریافتی به عنوان متخلف صنفی شناخته شده است.

   عاملی با اشاره به اینکه نظارت بر بازار اردبیل با محدودیت نیروی انسانی مواجه است، گفت: نظارت بر سطح بازار با توجه به کثرت واحدهای صنفی، توزیعی و خدماتی فعال در سطح استان نیازمند همکاری شهروندان است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یادآور شد: با توجه به اینکه تنظیم بازار برخی از کالاها از جمله گوشت، تخم‌مرغ و برنج به جهاد کشاورزی محول شده است، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت تنها زمانی می‌توانند با واحدهای متخلف فروشنده این اجناس برخورد کنند که قیمت پایه فروش تعیین شده از سوی جهاد کشاورزی رعایت نشود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.3900699615479 seconds.
memoryUsage : 46441Kb