• سومین همایش آموزشی نظام مدیریت عملکرد در وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد

   به منظور توانمند سازی رابطین ارزیابی؛

   سومین همایش آموزشی نظام مدیریت عملکرد در وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد

   سومین همایش آموزشی نظام مدیریت عملکرد در وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد

   مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سومین همایش آموزشی نظام مدیریت عملکرد به منظور توانمند سازی رابطین ارزیابی در سازمان‌های تابعه استانی، سازمان‌های وابسته و حوزه ستادی این وزارتخانه آغاز شده است.

   به گزارش شاتا، محمدرضا نجفی در حاشیه برگزاری اولین روز این همایش در گفت‌و‌گوی اختصاصی بیان کرد: این همایش دو روزه توسط اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت از امروز 24 دی‌ماه آغاز شد و تا فردا ادامه دارد.

   وی تعداد شرکت کنندگان این همایش را حدود یکصد نفر اعلام کرد و گفت: شرکت کنندگان نمایندگان، رابطین و کارشناسان ارزیابی در مجموعه حوزه‌های سازمان‌های تابعه استانی (نمایندگان 32 سازمان استانی)، نمایندگان سازمان‌های وابسته و حوزه ستادی وزارتخانه هستند که در بخش‌های محل خدمت خود به طور مشخص کار ارزیابی عملکرد را انجام می دهند.

   نجفی مدیران حوزه بازرسی عملکرد، مرکز نوسازی و تحول اداری و نمایندگان معاونت‌های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در کنار نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور را مهمترین سخنرانان این همایش دانست و تصریح کرد: تعامل جدی در حوزه ارزیابی عملکرد، انتقال مهارت بین شرکت کنندگان و اطلاع رسانی و آموزش در بخش ارزیابی در حوزه‌های سخت افزاری و نرم افزاری از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است.

   مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت موضوع ارزیابی عملکرد را بسیار حساس و مهم توصیف کرد و گفت: مجموعه نظام، دولت و وزیر صنعت، معدن و تجارت بر موضوع ارتقا در حوزه ارزیابی تأکید دارند و در واقع مشارکت و تعامل جدی و تلاش بیشتر در بخش ارزیابی را مورد اهمیت ویژه قرار داده اند.

   نجفی پایش ارزیابی عملکرد را مؤید زحمات، خدمات و وظایف ارایه شده در هر دستگاهی دانست و افزود: اگر بتوانیم عملکرد را مناسب تر، بهتر و متناسب با وظایف وزارتخانه و زحمات و خدمات ارایه شده در آن عرضه کنیم جایگاه مناسب تری پیدا خواهیم کرد. پایش عملکرد در واقع به ما کمک می کند که مجموعه همواره رو به رشد و ارتقا حرکت کند.

   وی با بیان اینکه بررسی جدی نقاط ضعف و قوت و ارایه پیشنهادات لازم نیز در این همایش دنبال می‌شود، اضافه کرد: تلاش می کنیم در بخش سخت افزاری و نرم افزاری اطلاع رسانی جدی انجام شود. در بخش نرم افزاری و استفاده از سامانه مدیریت عملکرد (تسما) با حضور نمایندگان شرکت متولی به بررسی و رفع مشکلات خواهیم پرداخت.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1517810821533 seconds.
memoryUsage : 32999Kb