• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:

   ساخت دومین واحد تولیدی ترانسفورماتورهای روغنی کشور در ماکو

   ساخت دومین واحد تولیدی ترانسفورماتورهای روغنی کشور در ماکو

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون دومین واحد تولیدی ترانسفورماتورهای روغنی کشور در ماکو با سرمایه 150 میلیارد تومان در حال ساخت است.

   به گزارش شاتا، جعفرصادق اسکندری در حاشیه بازدید از پروژه واحد تولیدی نیروترانسفورماتور صبا، افزود: این واحد تولیدکننده انواع ترانسفورماتورهای توزیع روغنی است که یکی از بزرگترین پروژه‌های تولیدی منطقه آزاد ماکو و دومین تولید کننده این محصول در سطح کشور محسوب می‌شود و با سرمایه‌گذاری حدود 150 میلیارد تومان در دست ساخت است.

   وی تصریح کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 80 هزار متر مربع و اشتغال زایی برای 400 نفر به صورت مستقیم در دست ساخت است که مقرر شد موارد مربوط به رفع موانع تولید و تامین اعتبار پروژه مطرح و حمایت‌های لازم به منظور اعطای تسهیلات و اعتبار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان انجام شود.

   اسکندری با اشاره به بازدید از واحد تولیدی کابی آلیاژ ماکو نیز بیان کرد: این پروژه با سرمایه گذاری خارجی، تولید کننده فروسیلیس و فرومنگنز است که تولید سالانه آن 33 هزار تن بوده و برای 130 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

   وی بیان کرد: در بازدید اخیر، موانع تولید این واحد تولیدی که مهمترین آن تامین مواد اولیه بوده بررسی و مقرر شد در زمینه واگذاری معدن و رفع مشکلات حال حاضر اقداماتی انجام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.2708380222321 seconds.
memoryUsage : 46452Kb